Įeinant į vakarėlį | 1922 | Art Deco spaudinys, "pochoir" spalvinimo technika

Įeinant į vakarėlį | 1922 |  Art Deco spaudinys, "pochoir" spalvinimo technika

"Įeinant į vakarėlį" 

1922 
Dailininkas Mario Simon
Art Deco spaudinys, "pochoir" spalvinimo technika
21x16,5 cm 

 

Rafinuoti ir nuotaikingi  ART DECO spaudiniai iš  elitinio XXa. Pradžios Art Deco leidinio "Gero tono žurnalas. Menas - mada ir lengvabūdiškumas", leisto Paryžiuje 1912-1925 m. rinktinei prenumeratorių publikai. Žurnalas siekė pristatyti madą, kaip vieną iš meno rūšių, lygių skulptūrai ar tapybai. Leidinyje buvo pristatomi geriausi to meto drabužių dizaineriai, o iliustracijas kūrė tik patys žinomiausi menininkai. Centrinis žurnalo akcentas buvo  "pochoir" iliustracijos. Jose dailininkai ne tiesiog vaizduodavo aukštosios mados modelius, bet jiems suteikdavo tikroviškumo, perkeldami į  įvairias siužetines situacijas, kurios nutikdavo lengvabūdiškąjame aukštuomenės gyvenime.

TECHNIKA :

Spaudiniuose naudota įdomi "pochoir" technika, kuomet spalva buvo išgaunama ne spaudos būdų, bet rankiniu spalvinimu tikrais dažais. Šiam procesui palengvinti ir paspartinti buvo naudojami specialūs trafaretai. Akvarelė ar guašas (atitinkamais skaidri ar matinė spalvos tekstūra) suteikdavo spaudiniams ryškias ir "gyvas" spalvas, charakteringas tik tikriems tapybos darbams. Technika buvo ypač populiari Paryžiuje 1900-1930, kur tuo laiku veikė stiprios spalvintojų ranka manufaktūros.

 

"ĮEINANT Į VAKARĖLĮ"  (ref.  675NF)

1922  | dailininkas : Mario Simon |  "pochoir" spaudinys | 21x16,5 cm  | mediniai aukso spavos rėmeliai, tamsus paspartu

“Įėjimas į vakarėlį lyg aktorių pasirodymas scenoje – turi sukelti pagarbų susižavėjimą ir nuvilnyti pavydžių komentarų murmesiu.  Staptelkit, išlaikykite pauzę ir… sublizgėkite drąsia laibą petį apnuoginančia suknele bei juodu, kaip anglis fraku!”

Peržiūrėta: 923 Kodas: 675NF
Prekyboje: Parduota
99,00 €
Kiekis: Į krepšelį

Rėminimas

Rėmas paveiksui - kaip drabužis žmogui. Gali papuošti arba paslėpti visus privalumus.
Visų graviūrų ir spaudinių kainos nurodomos su rėminimu.
Apibrėžkite rėminimo stilių, kuris tiktų būtent Jums ir Jūsų namų interjerui! Jūsų norus įgyvendinsime per keletą dienų. 
Arba pasitikėkite mūsų skoniu ir rinkitės jau įrėmintas graviūras!
 
Daugiau informacijos apie rėminimą pagridniniame menu.