Apie "ANTIQUE IDEA"

 

 

 

Nedažname lietuviškam interjere išvysi senovinį meną, nes dėl nedėkingų istorinių aplinkybių mūsuose jo beveik nebeliko. Ilgą laiką antikvaras buvo įgavęs paslapties ir neprieinamumo aureolę, didžioji jo dalis cirkuliavo gan uždarame kolekcionierių rate. Priešingai, daugelyje pasaulio šalių gyvuoja didžiulė domėjimosi bei kolekcionavimo tradicija, o senovinė graviūra laikoma viena prieinamiausių ir demokratiškiausių antikvarinio meno formų .

 

ANTIQUE IDEA, kaip ir daug puikių dalykų, prasidėjo nuo atsitiktinumo! Vienos užsienio kelionės metu būsima ANTIQUE IDEA įkūrėja Goda Telksnyte įsigijo keletą Lietuvos didikų portretų graviūrų. Taip buvo pradėta asmeninė kolekcija, o vis augantis domėjimasis šia meno rūšimi sukėlė norą graviūrą padaryti prieinama ir pažįstama platesniam ratui - moderniems, žingeidiems, ieškantiems vertės ir įdomios gyvensenos žmonėms Lietuvoje.

 

Visos mūsų graviūros - tik originalūs spaudiniai iš XVIII-XX amžių, kuriems daugiau nei 100 metų, ne šiuolaikinės reprodukcijos. Graviūrų rėminimui naudojame tik kilnias, natūralias medžiagas - medį, stiklą - kaip pagarbą savo klientams, o taip pat patiems spaudiniams, sugebėjusiems išgyventi iki mūsų dienų. Graviūrų ieškome ir įgyjame įvairiuose Europos miestuose, tačiau dėl specialių ryšių ir nemažai praleidžiamo laiko Barselonoje, ypač dažnai graviūrų ieškome būtent Ispanijoje, kur dažnai galima rasti įdomesnių ir retesnių egzempliorių.

 

ANTIQUE IDEA siūlo Jums graviūras iš nuolat besikeičiančios kolekcijos. Mūsų puslapyje rodomos ne visos turimos graviūros, todėl kviečiame kreiptis į mumis, ir galėsime pasiūlyti tai, kas neprieinama plačiąjai publikai, arba ieškoti graviūrų pagal Jūsų norus.

 

Tad apie ką galvojate JŪS? Apie asmeninę kolekciją, interjero projektą ar išskirtinę dovaną? Parašykite mums ar paskambinkite! Mums visuomet be galo malonu surasti graviūrą ar spaudinį, kuris Jums suteiks džiaugsmo, o namams - jaukumo!

 

 

Iki pasimatymo!

 

 

Goda Telksnytė
ANTIQUE IDEA .com  įkūrėja

+370 686 30026
info@antiquidea.com
Vilnius - Barcelona