Astronomija. Megnie Ekvatorialas | 1789 // Originalūs antikvariniai rėmai | XIXa. pabaiga

Astronomija. Megnie Ekvatorialas | 1789 // Originalūs antikvariniai rėmai | XIXa. pabaiga

Astronomija. Megnie Ekvatorialas | 1789
Originalūs antikvariniai rėmai | XIXa. pabaiga

 

1789  | vario graviūra
XIXa. pabaigos mediniai rėmai su lipdinių ornamentuote

 

Mokslinį teleskopą vaizduojanti graviūra įrėminta į išskirtinius antikvarinius XIXa. pabaigos rėmus. Rėmo išorinę pusę gaubia lauro lapų vainikas, suteikiantis garbės ir išskirtinumo, vidinei dalei elegantiško lengvumo priduoda vėrinį imituojanti juostelė. Ornamentika -  lipdiniai, padengti aukso spalvos dažais.

 

"Megnie Ekvatorialas" -ryški ir gerai išsilaikiusi vario spaudo graviūra Iš Diderot ir Alembert Enciklopedijos. 1789. Spausta vadovaujant Benard dirext.

XVIIIa buvo astronomijos aukso amžius. Technologinis progresas leido patvirtinti ir plėtoti revoliucines XVI- XVIIa teorijas. Atsiradę sudėtingi astronominiai instrumentai (optiniai teleskopai, ekvatorialai, oktantai ir t.t.) leido stebėti dangų, buvo atrandamos naujos planetos, apskaičiuojamas atstumas iki mėnulio, nustatomas žemės dydis ir forma ir kt. Dangaus kūnų judėjimo stebėjimas taip pat leido nustatyti tikslią buvimo vietą tiek žemėje tiek jūroje, kas buvo ypač svarbu sparčiai išaugusios prekybai ir Europos šalių teritorinei plėtrai. Astronominis tirinėjimas buvo tikras tarptautinio bendradarbiavimo baras, buvo rengiamos įvairios tarptautinės ekspedicijos į įvairius žemės taškus, kuriose kaip tik buvo naudojami astronominiai instrumentai. " Megnie ekvatorialas", vaizduoja teleskopą, leidžianti stebėti dangaus kūnų judėjimą, atsižvelgiant i žemės ašies kitimą. (Pierre Bernard) Megnie buvo žinomas Paryžiaus mokslinių instrumentų gamintojas ir jo ekvatorialas XVIII pabaigoje kainavo 8000 livru. 

 

DYSIS: Graviūros be rėmo: 22,8x15,3 cm

Peržiūrėta: 1264 Kodas: 409UF
Prekyboje: Taip
150,00 €
Kiekis: Į krepšelį

Rėminimas

Rėmas paveiksui - kaip drabužis žmogui. Gali papuošti arba paslėpti visus privalumus.
Visų graviūrų ir spaudinių kainos nurodomos su rėminimu.
Apibrėžkite rėminimo stilių, kuris tiktų būtent Jums ir Jūsų namų interjerui! Jūsų norus įgyvendinsime per keletą dienų. 
Arba pasitikėkite mūsų skoniu ir rinkitės jau įrėmintas graviūras!
 
Daugiau informacijos apie rėminimą pagridniniame menu.
 
 
Raktiniai žodžiai: astronomija, keliones, tropikai