Vonia. Kas svarbiausia?

Posted by antiqueidea 2016.05.03 0 Comment(s)

Kad ir kokio dydžio ar stiliaus būtų jūsų namai, įrenginėjant vonios kambarį, nuolat turėkit vieną žodį mintyse -  "prabanga". Šiuo klausimu sutinka visi geriausi pasaulio interjero dizaineriai. 

 

 
 
Vonios kambariai šiuolaikiniame gyvenime jau nebe vien tik  funkcinės patalpos. Tai - asmeniniai ir intymūs kambariai, kuriuose norime atsipalaiduoti, mėgautis kiekviena laisva minute, kurią už uždarų durų pagaliau galime skirti tiktai sau. 
 
Užmiršite sovietinį "praktiškumą", kuomet vonia buvo ir skalbykla, ir valymo priemonių saugojimo patalpa, o sovietinis, prabangos neišpaikintas žmogus galėdavo išsiprausti kad ir pašiūrėje. Tik ne Jūs! Vonios kambarys - tai ramybės oazė!  O Jūs  tikrai verti kažko išskirtinio! Taip pat svarbu neužmiršti, jog vonia - tai ir reprezentacinė namų erdvė, kurioje apsilankys beveik visi jūsų namų svečiai. Tad šiam kambariui verta skirti tiek pat dėmesio, kaip ir salonui.
 
 
Klasikos šventovė:  šviesus marmuras, klasikinių temų senovinės graviūros, metaliniai aksesuarai.
 
 
Vonios kambaryje naudokite kokybiškas. malonias akiai ir lytėjimui medžiagas. Kaip ir kituose kambariuose, vonios kambariui puošti labai tinka menas. Senovinės graviūros - viena iš meno rūšių, kurios ypač tinka vonios kambarių dekorui. Dažnai monochromines arba nedidelio spalvingumo graviūras lengva pritaikyti įvairiems interjero stiliams. Graviūros ypač patogios, jei norite kabinti keletą paveikslų - galima surinkti ištisą grupę, kuri būtų ne tik patraukli, bet ir įdomaus turinio, kurį galima būtų skaityti ant sienos, kaip iš knygos. Geriausiai pasirinkti lengvas graviūrų temas, kurios neatsibostu ir  į kurias bus malonu žiūrėti keletą kartų – kelionės, mada, graviūros, susietos su Jūsų hobiu.

 


Moteriška jausmingumas: elegantiški madų spaudiniai, gyvos gėlės, kvepiatys muilai ir žvakės.

 

Vonios kambaryje nebūtinai turi vyrauti šviesios spalvos. Priešingai, galima išbadyti juodą ar net industrinio stiliaus metalines detales. Senovinės graviūros puikiai dera prie šios lakoniškos paletės.

 


Senovinės graviūrų temų įvairovė suteikia neribotas galimybes prisitaikyti (o gal kontrastuoti?:) prie vonios kambario stiliaus.

 

 

Na o gėlių mylėtojai net savo vonią galėtų paversti žydinčiu sodu. Tam reiktų visai ne daug: keli vazonai linksmai žaliuojančių augalų, bei keletos gėlių litografijų. Voila!

Gyvos gėlės ir keletas litografijų iš XIXa sodininkų draugijų rinkinių - tiek tereikia transformuoti jūsų įprastą vanią.