Seserys dvynės | 1922 | Art Deco spaudinys, "pochoir" spalvinimo technika

Seserys dvynės | 1922 |  Art Deco spaudinys, "pochoir" spalvinimo technika

"Seserys dvynės" 

1922 
dailininkas Mario Simon
Art Deco spaudinys, "pochoir" spalvinimo technika
21x16,5 cm 

 

Rafinuoti ir nuotaikingi  ART DECO spaudiniai iš  elitinio XXa. Pradžios Art Deco leidinio "Gero tono žurnalas. Menas - mada ir lengvabūdiškumas", leisto Paryžiuje 1912-1925 m. rinktinei prenumeratorių publikai. Žurnalas siekė pristatyti madą, kaip vieną iš meno rūšių, lygių skulptūrai ar tapybai. Leidinyje buvo pristatomi geriausi to meto drabužių dizaineriai, o iliustracijas kūrė tik patys žinomiausi menininkai. Centrinis žurnalo akcentas buvo  "pochoir" iliustracijos. Jose dailininkai ne tiesiog vaizduodavo aukštosios mados modelius, bet jiems suteikdavo tikroviškumo, perkeldami į  įvairias siužetines situacijas, kurios nutikdavo lengvabūdiškąjame aukštuomenės gyvenime.

TECHNIKA :

Spaudiniuose naudota įdomi "pochoir" technika, kuomet spalva buvo išgaunama ne spaudos būdų, bet rankiniu spalvinimu tikrais dažais. Šiam procesui palengvinti ir paspartinti buvo naudojami specialūs trafaretai. Akvarelė ar guašas (atitinkamais skaidri ar matinė spalvos tekstūra) suteikdavo spaudiniams ryškias ir "gyvas" spalvas, charakteringas tik tikriems tapybos darbams. Technika buvo ypač populiari Paryžiuje 1900-1930, kur tuo laiku veikė stiprios spalvintojų ranka manufaktūros.

 

"SESERYS DVYNĖS"  (ref. 673NF)

1922  | dailininkas : Mario Simon |  "pochoir" spaudinys | 21x16,5 cm  | mediniai aukso spavos rėmeliai, šviesus paspartu

“Save gerbianti “beau monde” gražuolė  tiesiog privalo būti mados  avangarde. Kas šį pavasarį “ant bangos? Žalia spalva, daugiasluoksnės apyrankės,  paslaptingai laisvos žemo juosmens suknelės . Geriau panašėti seserimis dvynėmis, nei dvelkti pasenusiu skoniu!“

Peržiūrėta: 1111 Kodas: 673NF
Prekyboje: Taip
99,00 €
Kiekis: Į krepšelį

Rėminimas

Rėmas paveiksui - kaip drabužis žmogui. Gali papuošti arba paslėpti visus privalumus.
Visų graviūrų ir spaudinių kainos nurodomos su rėminimu.
Apibrėžkite rėminimo stilių, kuris tiktų būtent Jums ir Jūsų namų interjerui! Jūsų norus įgyvendinsime per keletą dienų. 
Arba pasitikėkite mūsų skoniu ir rinkitės jau įrėmintas graviūras!
 
Daugiau informacijos apie rėminimą pagridniniame menu.